PÓŁKOLONIE TURNUS OD 21.2017

 

W programie : sjesta filmowa, warsztaty teatralne, zajęcia taneczne, zajęcia plastyczne, kręgle, zoo, balonowe zoo,wielkie bańki mydlane spektakl teatralny,malowanie twarzy, muzeum przyrody I WIELE INNYCH ATRAKCJI

ZAPISY 505 129 281
Cena obejmuje przejazdy, wyżywienie obiad + podwieczorek, atrakcje, opieka od 7.15-16.00 , ubezpieczenie

 

3

Dla chętnych utworzyliśmy
oraz turnus od 28-31 sierpnia (4 dni) cena 220 zł (zapisy do 23 sierpnia)( minimum 10 osób )

O nas

Naszą misją jest tworzenie warunków do rozwoju kultury i sztuki. Wspieramy szczególnie tych, którzy dostęp do kultury i sztuki mają ograniczony ze względu na swoją sytuację społeczną. Nasze działania kierujemy do dzieci i dorosłych.

Naszym celem jest także wzmacnianie inicjatyw oddolnych, wspieranie twórców, grup nieformalnych i innych organizacji pozarządowych. Jesteśmy aktywnym członkiem Federacji Organizacji Pozarządowych miasta Białystok i posiadamy nadawany przez tą organizacją Certyfikat Jakości.

Realizując nasze cele statutowe prowadzimy działalność, w ramach której zapewniamy atrakcje artystyczne na najwyższym poziomie. Teatr Narwal to zespół kreatywnych, energicznych i wesołych ludzi, którzy postanowili swoje życie poświęcić pracy na scenie. Nasz zespół tworzą pedagodzy aktorzy, konferansjerzy , tancerze, scenografowie, plastycy, cyrkowcy, muzycy, a także świetni organizatorzy i logistycy.

 

Zachęcamy do obejrzenia reportażu o naszej Fundacji. Wystarczy skopiować link i wkleić w przeglądarkę. Miłego oglądania :)

http://bialystok.tvp.pl/17229158/13102014

Fundacja Wspierania Kultury i Sztuki Teatr Narwal
Ul. Wesoła 17/1
15-307  Białystok,
NIP: 966 206 29 96numer konta znajduje się w zakładce kontakt
Adres do korespondencji / biuro:
Fundacja Wspierania Kultury i Sztuki Teatr Narwal
Ul. Wesoła 17/1 (I piętro) 15-307 Białystok
Godziny pracy biura: 7.30 ? 15.30 (od poniedziałku do piątku)
Projekty / warsztaty / urodziny:
Paulina Grygoruk ,Łukasz Szczepańśki
505129281
fundacja.teatr.narwal@gmail.com
Oferta dla klientów biznesowych / instytucji kultury / szkół i przedszkoli:

Oferta dla klientów biznesowych / instytucji kultury / szkół i przedszkól

 

Katarzyna Tomaszuk – specjalista ds.marketingu

tel. 537 004 448
 teatr@teatrnarwal.pl

 

certyfikacja

PROJEKTY

 

Projekty 2017

Na Wesołej jest Wesoło – zabawa trwa

Z walizką przez Podlasie

Brave Kids

Szczegóły wkrótce !

Oto projekty, które realizowaliśmy lub są w trakcie realizacji:

Podlaska Szkoła Otwartości (2016)Styczeń- kwiecień

Projekt ma na celu przygotowanie społeczności województwa podlaskiego do przyjmowania nowo przybywających uchodźców do województwa podlaskiego Działania w ramach projektu zostały zaplanowane w taki sposób, aby mogły objąć swoim zasięgiem różne grupy odbiorców – nauczycieli, uczniów, pracowników pomocy społecznej, instytucji, ngo oraz mieszkańców naszego województwa.Planujemy poprzez szereg działań zapoznać z zagadnieniami związanymi z tematyką uchodźstwa. W tym celu zaplanowaliśmy następujące działania:
?szkolenia dla osób pracujących z uchodźcami,
?spotkania w szkołach,
?przygotowanie reportażu (wraz z wdrożeniem edukacyjnym),
?przegląd filmowy
?kompleksowy program szkoleniowy dla przyszłych edukatorów i edukatorek.

Projekt jest realizowany w partnerstwie pięciu organziacji:

Fundacji Dialog

Fundacji Wspierania Kultury i Sztuki „Teatr Narwal”

Stowarzyszenia Inicjatyw Kobiecych „Kobieteria

Fundacji Uniwersytetu w Białymstoku

Fundacji „Owtarta Edukacja”

PREMIERA FILMU ODBYŁA SIĘ 28 .04.2016  GODZINA 20.15 KINO FORUM

ZWIASTUN
NA WESOŁEJ JEST WESOŁO  (2016) kwiecień- grudzień Zrealizowaliśmy 100 godzin bezpłatnych warsztatów dla dzieci i dorosłych z (mieszkańców osiedla ) do wyboru: Dzieci – warsztaty plastyczne, taneczne, teatralne. Dorośli – taniec, stretch fit Zadanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

SZKOŁA TEATRALNA NA WALIZKACH (2016) kwiecień-grudzień Animatorzy i aktorzy z Fundacji Teatr Narwal odwiedzą bezpłatnie szkoły podstawowe w województwie Podlaskim.Wybraliśmy trzy szkoły : Kalinówka Kościelna, Podgorzałki oraz Obrubniki. W szkołach tych klasach 0-III i IV-VI przeprowadziliśmy warsztaty teatralne, taneczne oraz plastyczne.

MULTI-STOK (2014/15) ? projekt pokazujący, że Białystok to miasto tradycyjnie wielokulturowe. Projekt realizujemy jako partner Fundacji Dialog. W ramach projektu realizowane są liczne warsztaty i spotkania, a zwięczeniem działań będzie festyn na Placu przed Teatrem Dramatycznym 27 czerwca 2015

RÓŻNICE NAS ŁĄCZĄ (2014) – głównym celem projektu było zwiększenie poziomu wiedzy o kulturze, tradycji i historii mniejszości narodowych mieszkających na terenie miasta. Projekt skierowany był do dzieci i ich rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 44 w Białymstoku. Działalna zaplanowane w czasie trwania projektu to warsztaty teatralne, taneczne, scenograficzne i socjoterapeutyczne. Finalnym punktem warsztatów był spektakl o tolerancji pt. ?Różnice nas łączą? prezentujący wiedzę i umiejętności jakie młodzież nabyła w trakcie trwania warsztatów. Spektakl został wystawiony na deskach Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku w grudniu 2014.

SZALEŃSTWA KOLBERGOWSKIE (2014) ?program polegał na realizacji z dziećmi i młodzieżą interaktywnych działań artystycznych oraz edukacyjnych, których uwieńczeniem był występ młodych artystów w spektaklu pt. ?Szaleństwa Kolbergowskie?. Projekt realizowany z dziećmi ze szkoły Podstawowej w Nowym Aleksandrowie (woj. podlaskie). Zajęcia artystyczne, podczas, których dzieci mogły poznać kulturę współczesną jak i tradycyjną (folklor). Priorytetem programu był wzrost poziomu uczestnictwa w kulturze najmłodszych członków naszego społeczeństwa, szczególnie nie mających bezpośredniego dostępu do instytucji kultury.

KARUZELA WOKÓŁ SZTUKI, CZYLI DZIECIARNIA NA WARSZTAT (2013) ? projekt zakładał realizację z dziećmi i młodzieżą ze Szkoły Podstawowej nr 44 w Białymstoku, cyklu warsztatów artystycznych: teatralnych scenograficznych, tanecznych. Projekt miał na celu wyrównanie szans edukacyjnych i rozwojowych dzieci z rodzin dysfunkcyjnych. Finalnym punktem działania była uroczysta gala w Białostockim Teatrze Lalek z udziałem środowiska dzieci, rodziców i pedagogów szkolnych.

 

MISJA KORCZAKA (2013) ? program z dziećmi i młodzieżą z Domu Dziecka w Krasnem (woj. podlaskie) polegający na interaktywnych działań teatralnych oraz edukacyjnych, których uwieńczeniem był występ młodych aktorów w spektaklu pt ?Misja Korczaka? na deskach Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku.

 

ZIMOWISKO i LETNISKO w Teatrzyku Malutkim (od 2011) – organizowane przede wszystkim ze względu na potrzebę zagospodarowania czasu wolnego dzieci w trakcie ferii zimowych i przerwy wakacyjnej. Większość z uczniów podczas przerwy w zajęciach szkolnych nie uczestniczy w zajęciach dodatkowych, co często prowadzi do nieaktywnego spędzania czasu np. przed telewizorem lub komputerem. W trosce o rozwój dzieci, a także spokój ducha rodziców zdecydowaliśmy się na urozmaicenie im przerwy w szkole. Zajęcia w Teatrzyku Malutkim to doskonała okazja do rozwijania swoich pasji, odkrywania nowych dziedzin sztuki, gry i zabawy z rówieśnikami.

KOŁO GOSPODYŃ MIEJSKICH (od 2011) ? spotkania łączące kobiety w różnym wieku, które są okazją do nauczenia się różnych technik rękodzieła i wymiany doświadczeń.

PORANKI FAMILIJNE (od 2011) ? spotkania z teatrem organizowane od początku istnienia Fundacji, wystawianie spektakli teatralnych dla dzieci i dorosłych w siedzibie Fundacji, a także w zaprzyjaźnionych instytucjach kultury, mi. in. W Muzeum Rzeźby im. Alfonsa Karnego w Białymstoku.

Oferta

URODZINY/WARSZTATY

Szukasz wyjątkowego miejsca na organizację urodzin dla dziecka? Zapraszamy do niezwykłego świata teatru. Spędź urodziny z bohaterami ulubionych bajek.

W programie urodzin:

– spektakl teatralny z udziałem solenizanta i gości

– animacje taneczne

– konkursy

– poczęstunek dla dzieci i rodziców

– atrakcje dodatkowe: malowanie twarzy, balonowe zoo

OFERTA URODZIN –OFERTA URODZINY

Sprawdź dostępne terminy / zapytaj o wycenę! :

Telefony: 537004382, 505129281,

Email: fundacja.teatr.narwal@gmail.com

 

 

 

 

PRZEDSZKOLA / SZKOŁY

Działania dla dzieci to nasza specjalność. Wiemy jak zainteresować, pobudzić wyobraźnię, rozwijać talenty najmłodszych.

Chcesz przenieść dzieci w świat teatru? Szukasz atrakcji na najwyższym poziomie? Chcesz aby dzieciaki po prostu dobrze się bawiły?

Zaufało nam już setki szkół i przedszkoli, m.in. z Białegostoku, Warszawy, Gdańska, Olsztyna i Poznania. Sprawdź nas!

Zapewniamy m.in.:

spektakle teatralne

– szkoła teatralna na walizkach (warsztaty)

– kompleksowe przygotowanie wydarzeń okolicznościowych ? od pomysłu po realizację

– sprawdzone scenariusze wydarzeń (Mikołajki, Dzień Dziecka, itp.)

– obsługę konferansjera i DJ?a

– pokazy wielkich baniek mydlanych i balonowe zoo

– malowanie twarzy

– konkursy z nagrodami

– konkurencje sprawnościowe

– animacje taneczne.

 

 

KLIENCI BIZNESOWY / INSTYTUCJE KULTURY

Zapraszamy do współpracy klientów biznesowych , instytucje kultury, jednostki samorządowe i rządowe.

Zależy Ci na sprawdzonych programach atrakcji i doświadczonych animatorach? Potrzebujesz pomysłu na imprezę okolicznościową, festyn, wydarzenie dla swoich klientów lub gości?

Zapewniamy między innymi:

– kompleksowe przygotowanie wydarzenia ? od pomysłu po realizację

– sprawdzone scenariusze wydarzeń (Mikołajki, Dzień Dziecka, itp.)

– obsługę konferansjera i DJ?a

– spektakle i warsztaty teatralne

– pokazy wielkich baniek mydlanych i balonowe zoo

– malowanie twarzy

– konkursy z nagrodami

– konkurencje sprawnościowe

– animacje taneczne

– pokazy tańca.

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy propozycję odpowiadającą Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Pochwalimy się referencjami. Zapytaj o wycenę!

Email: teatr@teatrnarwal.pl

Telefony:  537004381, 537004382

 

Zaufali nam m.in. :

– Agencja Rynku Rolnego

– Kruk S.A.

– Ministerstwo Obrony Narodowej

– Urząd Miasta Stołecznego Warszawy

– Hotel Gołębiewski w Mikołajkach

– MD Marketing

– Dom Kultury Śródmieście w Warszawie

– Klub Kultury Radość w Warszawie

– Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrołęce

– Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski

-PRownia

– Hotel SPA dr Irena Eris

-Dom Kultury Śródmieście

 

Osobnym obszarem naszej działalności są spektakle profilaktyczne.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam opracować atrakcyjne dla odbiorców i potwierdzone zaufaniem Ministerstwa Obrony Narodowej, licznych szkół i samorządów na terenie całej Polski, programy dotyczące takich tematów jak: uzależnienie od narkotyków i alkoholu, przemoc, AIDS/HIV. Nasze działania kierujemy do: uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, grup specjalnych, np. żołnierzy, więźniów, wychowanków zakładów poprawczych

 

Sprawdź dostępne terminy :

Email: teatr@teatrnarwal.pl

Telefony:  537004381, 537004382

Galeria - Albumy